יח"צ

במכבי יבנה כבר חושבים קדימה. לאחר שהשבוע הודיעו על החתמתו של החלוץ הבכיר שרון גורמזנו, אשר אשתקד שימש כקפטן הקבוצה וסיים גם כמלך השערים שלה בליגה, החתימו כעת במועדון שני שחקנים נוספים שחזרו למעשה לקבוצה.

הראשון הוא המגן השמאלי יונתן רודיונוב, אשר עבר כזכור בתחילת השנה להפועל תל אביב וחתם במועדון האדום מהליגה הלאומית לחמש שנים בחוזה מובטח. רודיונוב לא הצליח למצוא את מקומו ורשם הופעה אחת בלבד במדים האדומים בתחילת העונה בגביע הטוטו. כשהבין שסיכוייו לשחק הם נמוכים, הוא ניסה לחזור ובמכבי יבנה פתחו את זרועותיהם בפניו.

עוד שחקן שחזר הבייתה הוא השוער נועם דוד, אשר הגיע בחזרה ליבנה לאחר שעשה מספר שנים יפות בקריית מלאכי מליגה ב'. ליבנה כעת יש שלושה שוערים כאשר שניים מהם מהווים גיבוי לשוער הראשון עידו לוי שנמצא בעונה נהדרת עד כה.

"מדובר בשני שחקנים שיחזקו אותנו משמעותית", אמרו במועדון, "על גורמזנו נאמר כבר הכל ורודיונוב זה שחקן שרק משתפר כל הזמן. גם נועם דוד יתרום לנו מהניסיון שלו והרצון שלו להצליח. יש לנו עוד הרבה משימות השנה, הליגה לא נגמרה".

השניים הצטרפו כאמור לגורמזנו וכעת יבנה יוצאת לדרך מחר עם פתיחת הסיבוב השני כאשר תתארח אצל מ.כ ירמיהו חולון אשר כזכור לא הצליחה לנצח אותה בסיבוב הקודם במשחק ביתי שהסתיים בתיקו 0:0. "היום בדיעבד, אנחנו רק יכולים לבכות על הנקודות האלה", אמרו ביבנה לקראת המשחק.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו