יח"צ
עצוב. היום (חמישי) מלאה שנה למותו של ארז שאול לוי ז"ל, כאשר אשתו קלרה לוי העלתה היום פוסט קורע לב בפייסבוק לזכרו. בפוסט כתבה: היום לפני שנה בדיוק השתנו לי החיים. הבנתי שאתה לא חוזר לעולמים. הדפיקה בדלת שלא עוזבת והלב שנשבר בכל פעם שהתמונה שלך מוצגת".
"אבל היי, אני אחת חזקה, כזו שלא נשברת. מודה שלפעמים אני מועדת ובלילות קצת קורסת.
הרי זה בטח לא קל ואף לא פשוט להבין שלא אראה אותך שוב. להבין שעכשיו אנו לא שניים, להבין שאין למי להסתכל בעיניים. להבין שלא ארגיש את חום ידייך, להבין שלא אוכל יותר להיות בין ידייך. לאחרונה נכנסתי לקבוצה כזו קטנה וחמימה, אלמנים ואלמנות צעירים. קבוצה שמונה 800 אנשים לפחות".
"ואז הבנתי: אני באמת חזקה ומניין יש לי המון כוחות בשביל להמשיך כך לחיות. ואז הבנתי, הכל זה בזכותך ארז שלי. אתה זה שבימים קשים דאג להרים אותי מהקרשים, אתה זה שתמיד פירגן ואמר את המילה הנכונה, הרים לי את מצב הרוח ונתן לי אורך רוח. אז תהיה בטוח, גם מאז שאינך המילים שלך מלוות אותי כל הדרך. הן חילחלו עמוק לתוך ליבי ונמצאות עכשיו בעמקי נשמתי. יחד איתך, עם המבט שלך עם החיוך שלך ועם אהבה שלך. תודה על אותן מילים חמות, תומכות ומפרגנות ,הן שאיפשרו לי חזקה כזו להיות".
"אז 18 לינואר תאריך קשה. בדיוק לפני שנה נפרדנו מבלי לדעת שאנו נפרדים, ומה שנשאר זה מילות אהבה אחרונות שלנצח בליבי חרוטות. אבל אני מבטיחה לך אני ממשיכה בכל הכוח עד ש... (בורא עולם יחליט אחרת) ולא אני לא עוצרת וגם לא נשברת, כי אתה, ארז שלי, לא היית רוצה שזה יהיה אחרת. אני עושה זאת למען הגוזלים שלנו וכן גם למעני ובעיקר כי אני יודעת שרק ככה הנשמה שלך תחייך ותנוח במרומים. אז נוח בשלום אהובי, לנצח תגור בעולמי".
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו