מעבר לניקיון השוטף ולשימון צירי הדלת כדאי לבדוק אחת לכמה זמן האם יש סימני קורוזיה בצירים המתכתיים ובמכלולי הדלת, האם ניתן לראות סימני בלאי וכיוצא בזה.

כדאי לדעת כי כיום יש שיטות מתקדמות לתיקון דלתות הכניסה. למשל, במקום להשקיע כסף רב בדלת חדשה משפצים את הדלת בקלות ונהנים ממראה חדיש ומלהיב ומשלל אפשרויות עיצוב.

חשיבות השמירה על דלת הכניסה של הבית

כאמור, לדלת הכניסה של הבית שני תפקידים מרכזיים וחשובים, הדלת מהווה אמצעי מיגון יעיל ואפקטיבי למניעת כניסת זרים ואורחים לא רצויים, היא מונעת מגנבים לפרוץ לבית וכמו כן היא חשובה לשמירה על פרטיות בני המשפחה ולהגנה על הרכוש הפרטי וחיי הדיירים.

 בנוסף, הדלת היא הפריט הראשון שאורחים המגיעים לבקר רואים, לכן כדאי להשקיע בדלת מעוצבת ומרשימה, בהתאמה לקונספט העיצוב של הנכס ולחזית המבנה.

שמירה על דלת הכניסה מאפשרת לדיירים להגן על רכושם ולמנוע מזרים להיכנס לנכס, היא גם תורמת לעיצוב הדירה או הבית הפרטי ומהווה פריט אמנותי לכל דבר.

לכן, אחת לכמה זמן כדאי לנקות היטב ובקפידה את הדלת, לשמן צירים, לבצע תחזוקה של מנגנון הנעילה ובמידת הצורך לחדש את הדלת כדי ליהנות מכניסה מרשימה ומשמירה על ערך הנכס.

doors

שירותי דלתות על ידי איש מקצוע מנוסה ויעיל

כדי לשמור על דלת הכניסה מומלץ להזמין מנעולן מקצועי ואמין המבצע תחזוקה של דלתות במיומנות וביעילות, כך שומרים על הדלת לאורך זמן וחוסכים עלויות.

בנוסף, אפשר להזמין איש מקצוע אמין ויעיל המציע מעטפת רחבה של שירותי דלתות כגון חידוש דלתות פנים וכניסה, קיצור דלתות ממ"ד והתקנת עינית דיגיטלית.

התקנת עינית דיגיטלית תורמת לתחושת הביטחון, משדרגת את מיגון הנכס ומאפשרת לצפות במסך LCD  איכותי מי עומד מאחורי דלת הכניסה ולהחליט האם לפתוח אותה או לא.

מומלץ לבחור בדגם איכותי של עינית דיגיטלית עם זווית רחבה, אפשרות להקלטת וידאו וצילום בתנאי חושך ועלטה.

בנוסף, מנעולן מקצועי מציע שירות חידוש דלתות כניסה מכל הסוגים והדגמים, לרבות דלתות העשויות מעץ, מתכת ועוד.

יש מגוון פתרונות חדשים ואיכותיים לחידוש הדלת בעלות משתלמת ושווה לכל כיס, לדוגמה ציפוי מגנט, הדבקת טפט, צביעה מחדש והדבקת מדבקות מיוחדות.

כמו כן, מנעולן מקצועי מציע שירות קיצור דלתות, לרבות קיצור דלת ממ"ד לאחר התקנת פרקט במרחב המוגן הדירתי. יש לפרק את הדלת, לנסר אותה בדיוק רב ולהתאימה לגובה הרצפה כדי לשמור על המיגון האפקטיבי של הדלת וכדי לאפשר לדיירים לסגור את הדלת בקלות וללא חריצים בפרקט החדש או באריחי הריצוף החדשים והיוקרתיים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו