חסדאי כהן

שבוע הפספוסים של הקבוצות היבנאיות נמשך עם הקרב של אליצור יבנה מול הוד השרון, אשר היה צמוד לכל אורכו והסתיים בצורה דרמטית ועם הפסד נוסף לאליצור בדמות 88:86.

המשחק כאמור, היה צמוד ו-24 שניות לסיום, כאשר לוח התוצאות מראה יתרון 86:85 להוד השרון, אליצור הצליחה לחטוף כדור ולקחה פסק זמן. התרגיל היה אמור לשים את הכדור האחרון בידיו של ג'ורדן, אשר ביצע את המהלך הנכון, חדר לסל ועבירה שהייתה עליו לא נשרקה, הוא החטיא את הליי אפ ושתי שניות לסיום בוצע עבירה נוספת של אליצור, שם הוד השרון כבר גמרה את המשחק סופית.

המאמן אוהד יתום אמר לאחר הדרמה: "אני מרוצה מהלחימה והרוח של הקבוצה, היו הרבה רגעים של לכידות ומשחק קבוצתי, לדעתי לא היינו מספיק מרוכזים, יותר מדי טעיות של חוסר ריכוז בהגנה ואיבודי כדור לא מחויבי המציאות, ביחד עם אחוזים לא טובים ברוב שלבי המשחק".

"ברמת ריכוז כזאת קשה מאוד לנצח, רק בזכות הלחימה היינו בעמדת ניצחון. כמו שאמרנו כל השנה המשימה לתקוע יתד בליגה תהייה מאתגרת ביותר הדרך להשגת עוד ארוכה, כל היריבות בליגה ביצעו חיזוקים בשבועיים האחרונים, מכת הפציעות שלנו לא תורמת לנו בכלל, נצטרך להיות בכושר שיא על מנת לעמוד במשימה".

חשוב לציין כי לאליצור יש עדיין 3 שחקני מפתח פצועים שלא שיחקו במפגש הזה, שון דניאל, יוני דויד, ותומר זלמנסון, כאשר גם יובל רחמילוביץ' עלה פצוע עם נקע בקרסול ולמרות זאת הצליח לספק משחק טוב וחיובי.  

במשחק הבא תפגוש אליצור יבנה את הקבוצה החלשה בליגה, הפועל מגדל העמק, אבל במועדון מודעים לכך שזה לא יהיה טיול ואמרו: "אנחנו לא צריכים ולא במצב של לזלזל באף קבוצה, אנחנו עוד לא התייצבנו. חייבים לעצור שוב את רכבת ההרים ולהתחיל לשמור על יציבות, אחרת לא נעמוד במשימה שלנו העונה".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו