להבחין בסימנים לפני בוא הפיצוץ

לפני שתגלו שכל הבית שלכם מוצף ותזמינו אינסטלטור בתל אביב באישון לילה, חשוב להיות ערניים לסימני הרטיבות אשר יכולים להופיע בבית:

  • סימני נזילות – כאשר יש נזילה בצנרת, תוכלו להבחין בקיר רטוב בחדר האמבטיה, השירותים או המטבח. מדובר לא רק במפגע בלתי נעים בימי החורף, אלא גם בנזילה קטנה שיכולה רק להתפתח.
  • סימני עובש על הקירות – אלה אותם סימנים שחורים או ירוקים אשר מופיעים על קירות הבית. מדובר לא רק בפגיעה אסתטית לבית שכה טרחתם לצבוע עד לא מזמן, אלא גם בסכנה לבריאות. אנשים אלרגיים ורגישים עלולים לסבול מתסמינים כמו שיעולים או הצטננויות רבות.
  • זרם מים חלש – הבחנתם לאחרונה בהיחלשות זרם המים בדוש של האמבטיה או בכיור המטבח? ייתכן שמדובר בסתימה בצנרת או בפיצוץ. אם לא מטפלים בבעיה, יום אחד אתם עלולים לקום בבוקר ולגלות כי המים לא זורמים כלל.
  • הצפה – כאשר מתרחש פיצוץ צנרת, הוא יכול להציף את כל הבית.

פותחים את הסתימה בקלות

אחד מהשירותים המורכבים יותר שמעניק אינסטלטור בתל אביב הוא פתיחת סתימות ביוב. תופעה זו נפוצה בעיקר במקומות שבהם יש צינורות משותפים כמו בנייני מגורים או מפעלים גדולים. זאת משום שדרך הצינורות עוברים חומרים רבים: פסולת אורגנית, בדים, ניירות, שאריות מזון, חומרי ניקוי וכדומה. חומרים אלה שוחקים את הצינורות וגורמים לסתימתם. בעיה נוספת היא שורשים של עצים החודרים מן הקרקע דרך הצינורות בחיפוש אחר מים. השורשים מנקבים את הצנרת או חוסמים את הפתח, וכך יש צורך לעשות ניקוי יסודי.

אינסטלטור מקצועי פועל בשתי דרכים כדי לפתוח סתימות ביוב. הדרך הראשונה היא ניקוי צנרת באופן ידני. כאשר מדובר בסתימה לא גדולה במיוחד, יכול האינסטלטור להשתמש בכלים מיוחדים לצורך ניקוי. הדרך השנייה היא שימוש במכונה מיוחדת הנקראת ביובית. הביובית משאית גדולה שאליה מחובר מיכל. משאית זו שואבת את הביוב.

אינסטלטור

אתם בוחרים את האינסטלטור שלכם

אם מופיעים סימני נזילה ראשונים, יש לכם זמן להתקשר לאינסטלטור מקצועי בתל אביב שיבוא לסייע לכם. אבל לפני הכול, חשוב לבחור את האינסטלטור המתאים לכם. העיר תל אביב גדולה ומרכזית ובה פועלים אינסטלטורים רבים אשר מציעים לכם את שירותיהם. אבל איך תבחרו את האינסטלטור הנכון? ובכן, לכך יש כמה פרמטרים. ראשית, מומלץ לבחור אינסטלטור מנוסה אשר יודע לאתר כל תקלה ללא בעיה. שנית, חשוב לוודא כי הוא מקפיד להתעדכן בטכנולוגיות החדשות ודואג ליישם אותם בפועל. כך למשל, כדי לאתר נזילה בצנרת, אין צורך לשבור את קירות הבית כדי למצוא את המקור. ניתן להשתמש במכשירי צילום משוכללים.

נוסף על כך, כדאי לאסוף המלצות על אינסטלטור מומחה. אלה יכולות להיות המלצות חמות של גולשים בפורומים או ברשתות חברתיות, או המלצות מאנשים שאתם אוהבים: בני משפחה וחברים קרובים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו