יח"צ
אשלי קמרי (21) נלחמת על חייו של אביה, יוחנן קמרי (48), יבנאי מבטן ולידה, שזקוק בדחיפות להשתלת כלייה. בפוסט שפרסמה בפייסבוק כתבה אשלי: "אבי היקר חולה מזה שלוש שנים במחלת כליות סופנית וחייב תרומת כליה באופן מיידי. אמי היקרה הייתה אמורה לתרום לו כליה ביום ראשון, ה- 7.1.18, אך לאחר שנכנסה לחדר הניתוח והורדמה נכנסה למצב של מצוקה נשימתית וחוותה תגובה אלרגית חריפה. בשל זאת הוחלט שלא לנתח אותה עד לבירור המצב והיא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ. בימים שלאחר מכן היא עברה בדיקות מקיפות והתגלתה כאלרגית לחומרי ההרדמה שהשתמשו בהם במהלך הניתוח ולכפפות לטקס. לאחר בירור מעמיק הוחלט ע״י צוות מרפאת ההשתלות של בית החולים כי היא תוכל לתרום את הכליה לאבי תחת חומרי הרדמה אחרים". 
"ביום שלישי, ה- 23.1.18, אמא נכנסה בפעם השנייה לחדר הניתוח והתחילו לנתח אותה לאחר שנרדמה", הוסיפה אשלי, "כרבע שעה לאחר תחילת הניתוח כאשר היא שוכבת פתוחה על שולחן הניתוחים, שוב נכנסה למצוקה נשימתית וחוותה תגובה אלרגית יותר חריפה מהפעם הקודמת- שוק אנאפילקטי. הוחלט לסגור אותה במידי ולהעבירה ליחידה לטיפול נמרץ. עד שעות הבוקר של יום המחרת היא הייתה מורדמת ומונשמת מכיוון שלא יכלה לנשום בכוחות עצמה".
"אני לא יכולה לתאר את מידת האכזבה שחווינו לאחר הניסיון של הניתוח הראשון. ציפינו שהתקופה הקשה תהיה מאחורינו. הייתה לנו תקווה כשהודיעו לנו שיהיה ניתוח שני, אבל לצערנו, בסופו של דבר זה לא יצא לפועל. אבי שבור נפשית ומשפחתנו לא יכולה להתמודד עם זה יותר. אמי לא תוכל לתרום לו את הכליה שהוא כל- כך זקוק לה והוא חי על זמן שאול. אני פונה ללב שלכם בבקשה שתצרו איתי קשר באם אתם מעוניינים לתרום כליה ולהציל נפש יהודית בישראל".
אשלי אמרה ליבניתון: "הרופאים נתנו לו חצי שנה לחיות, יש לנו חצי שנה למצוא תורם. אני מקווה שאנשים באמת יילכו וייבדקו, שיעזרו לי להציל את אבא שלי. כל החיים לחיות במירוץ, שהוא יראה אותי עושה דברים, זה קשה מאוד. אני מתפללת שיעזרו לנו".
אשלי קמרי טל': 0525640045 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו