יזמות נדל"ן

אם נמאס לכם להיות מהצד של השיחה שאין לו מה לספר, מאלו שרק שומעים על ה"צרות" של החברים עם השיפוצניק על הנכס החדש שבבעלותם רק ארבעה חודשים וכבר עלה ב-10% מערכו בעת הקנייה, ככל הנראה הגיע הזמן שתתעוררו, תתנערו, ותנועו קדימה לעבר ההשקעה הראשונה שלכם, למען העתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם.

האם זה הזמן הנכון ליזמות נדל"ן?

הרבה אנשים מדברים על עסקאות נדל"ן, אך לא הרבה באמת מבינים לעומק את העניין. מי שנמצא במעקב אחרי שוק הנדל"ן הישראלי, עוקב אחרי שינויי המחירים, היציבות והתנועה בשוק זה יודע שהזמן הנכון הוא תמיד עכשיו. מי שחיכה, ונוטה לחכות, אין לזה קשר למצב השוק - אלא למצב פנימי פסיכולוגי (במידה, כמובן, ולא מדובר במצב כלכלי שאינו מאפשר תנועה קדימה ליזמות נדל"ן).

במילים אחרות - עכשיו הוא הזמן, בעת קריאת שורות אלו, זה הזמן לבצע את השינוי המחשבתי ולבחור לעשות את הצעד שאתם חולמים עליו. לא כי יש משהו מיוחד בתאריך הזה, או הבטחה יוצאת דופן לשנה הזו. דווקא להיפך - בגלל שגם השנה, וגם היום - שוק הנדל"ן הישראלי יציב, חזק ומטפס מעלה, שוב ושוב, שנה אחרי שנה, ומי שמרוויח יותר זה רק אלו שנכנסו קודם לכן, ועוד כמה שנים, במידה ותיכנסו היום, אתם תהיו אלו שנכנסו קודם.

עסקאות נדל"ן או השקעות בבורסה?

מי שמחפש להתעשר יכול לנסות להיות ספקולטור,  ולקוות לטוב. שוק ההון מציע מגוון אפיקים להתעשרות איטית ויציבה, וגם הלוטו ומפעל הפיס מאפשרים למהמרים שבינינו לשים את כספם על המזל או הגורל ולקוות לטוב. מי שמחפש לייצר בסיס כלכלי איתן לא נשען על המזל, אלא על ידע ולמידה, וכאן עסקאות הנדל"ן מקבלות תוקף ומשמעות רחבות הרבה יותר מכל ההזדמנויות הקטנות והאופנות החולפות.

דווקא יזמות נדל"ן ודווקא בישראל זה האפיק המרכזי להתעשרות, ליציבות ולהון שהולך וגדל עם השנים, ללא סיכונים מיותרים. הנדל"ן בארץ רק הולך ומתפתח, וההזדמנויות הולכות ומתרחבות. שכונות חדשות, השבחת מבנים, נדל"ן מסחרי ונדל"ן פרטי, ועסקאות נדל"ן עם תשואה שקשה לעמוד בפניה, אז צאו לדרך לעבר ההשקעה החשובה בחיים שלכם.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו