בהתאם לכך, כאשר אתם מזמינים דלתות פנים לבית, אתם רוצים להיות מאוד מדויקים בהזמנה, וליתר דיוק במידות הדלתות הדרושות לכם.

כל טעות במדידה יכולה להיות בעלת השלכות קריטיות

מידות הדלתות יכולות להשתנות בין דלתות של חדרי שינה ובין דלתות של חדרי שירותים ואמבטים, והן יכולות להשתנות גם בין דלת לדלת מאותה קטגוריה. מידות אלה כוללות את גובה הדלת, את רוחב הדלת בחלקה העליון, האמצעי והתחתון, את עובי המשקופים ואת המרחק בין מסגרת המשקוף של הדלת ובין הקיר, במידה וישנו קיר סמוך, כפי שנכון במרבית המקרים. בנוסף לכך, ישנה חשיבות רבה לכיוון שאליו מעוניינים לפתוח את הדלת. בכניסה לחדר שמצד ימין שלה עומד קיר, ומצד שמאל נמצא חלל החדר, פתיחת הדלת צריכה להיות לימין. במצב הפוך, פתיחת הדלת צריכה להיות לכיוון שמאל. חוסר דיוק באלמנט הפשוט והטריוויאלי הזה, עלול להוביל לכך שתזמינו דלת שבפתיחתה, תחסמו את כל הגישה לחלל החדר.

קרדיט צילום :www.pixbay.com

כיצד תבטיחו מדידה מדויקת ומהימנה

על מנת להבטיח מדידה מדויקת ומהימנה של הדלתות שאתם מזמינים, חשוב לתת את משימת המדידה לנציג של החברה ממנה אתם מזמינים את הדלתות. אתם בהחלט עשויים למצוא יתרון כלכלי בהזמנת מודד עצמאי, שיציע לכם את השירות במחיר זול יותר, אך פער המחירים צפוי להיות שולי וזניח, המה גם שלאותו מודד אין כל אחריות על המידות שלו, ואם הוא עשה טעות במדידה, לא יהיה לכם למי לבוא בתלונות. כאשר אתם מטילים את המשימה על נציג חברת הדלתות, אתם מכסים את עצמכם מכל כיוון, כשחברת הדלתות היא שאחראית על המידות שמציג המודד.

לא רק מידות, גם דגמים

בבחירת דלתות פנים, ובאותה מידה גם דלתות כניסה ודלתות לבית בכלל, חשוב מאוד להשקיע את הזמן והמאמץ הנדרש בבחירת הדגם המתאים. הדלתות שבהן תשקיעו אלפים רבים של שקלים, צפויים ללוות אתכם עשרות שנים ורצוי שהן יתאימו מאוד לטעם שלכם ולאווירה שאתם רוצים לייצר בביתכם, מבלי שתהיו מושפעים מצילומים אטרקטיביים בקטלוגים.

באולם התצוגה של דלתות שערי ברכה תוכלו להתרשם מאין ספור דגמי דלתות פנים, ליהנות משירות מלא כולל מדידה, הובלה והתקנה של הדלתות, ויותר מכל, תוכלו ליהנות מייעוץ אישי מקצועי שיסייע לכם לבחור את הדלתות המתאימות לכם ביותר, הן מבחינת עיצוב, הן מבחינת איכות והן מבחינת מסגרת התקציב העומדת לרשותכם. חבילת השירות הזאת, שמוצעת לכם על ידי דלתות שערי ברכה, היא בדיוק חבילת השירות שעליה אתם רוצים לעמוד בהזמנת דלתות פנים ודלתות לבית בכלל.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו