התולעת ששיגעה את בית ספר האורן. תולעת "טוואי התהלוכה" החלה לצוץ במגוון מוקדים בבית הספר ועוררה את חששם של ההורים. מדובר בתולעת יפה למראה, אך היא יכולה להיות מאוד מסוכנת ולעורר תגובות אלרגיות קשות אם באים עמה במגה.

אחד ההורים שחשש לשלום ילדיו ככל הנראה, התקשר למוקד 106 מבלי ליידע את בית הספר. המדביר הגיע וטיפל בנושא, אך שוב, בבית הספר כלל לא הבינו על מה מדובר עד שהסבירו להם את הסיטואציה.

בעקבות הבלבול הקל, פורסמה באחת מקבוצות ההורים ביבנה ההודעה הבאה: "אתמול התקבלה במוקד 106 הודעה על תולעת טווי התהלוכה בשטח בית הספר. ההודעה נפתחה במוקד ע"י אמא לתלמיד אשר בהחלט אפשר להבין את דאגתה. מיד לאחר מכן החלו לרוץ ברשתות החברתיות הודעות וזאת כאשר איש מסגל בית הספר אינו יודע או מעודכן על פתיחת הפניה במוקד. נציין שהמדביר העירוני הגיע מידית לבית הספר, איתר את התולעת וטיפל במפגע וכן הוא עתיד לחזור למקום בימים הקרובים למעקב. אבקשכם בכל לשון של בקשה, להעביר הודעה בקבוצות הכיתתיות: שהמפגע אותר, טופל ונמצא במעקב. לפני שפונים למוקד 106 או אם כבר פניתם, אנא דווחו על המפגע גם למי מסגל בית הספר וזאת על מנת שיוכלו לטפל ולעקוב מקרוב אחרי הטיפול וכן לא יופתעו ע"י מי שמגיע לטפל".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו