אדיר בן שושן (27) קיבל אתמול בשעה שמונה בערב שיחת טלפון מפתיעה. על הקו הייתה מוקדנית ממשטרת יבנה, שעדכנה אותו שבקו השני נמצא תושב אחר שהתקשר לדווח שמצא את תעודת הזהות שלו.

"ביקשתי ממנה לחכות כמה דקות, כדי שארד לבדוק אם התעודה באוטו. כשנכנסתי לאוטו ראיתי שהיא במקומה הקבוע ולא נעלמה" מספר אדיר. "המוקדנית העבירה לו את מספר הטלפון של האזרח שמצא את האבידה ואדיר יצר עימו קשר. "הוא בסך הכל מצא שקית נייליון ובה תעודת הזהות וחמישים שקלים והחליט לפנות למשטרה כדי לאתר אותי" הוא אומר. כשהגיע למקום המפגש וקיבל לידיו את תעודת הזהות חשכו עיניו. לצד שמו הפרטי, שם משפחתו ומספר תעודת הזהות שלו מופיעה תמונה שאיננה שלו, גם שאר הפרטים שונו. 

בן שושן המבולבל ניגש לתחנת המשטרה, הגיש תלונה ונחקר כשעתיים. כעת הוא מחכה שיאתרו את האיש, אך אינו אופטימי. "אין להם כלום עליו, אני לא מאמין שהשוטרים ייקחו את התמונה הזאת וילכו לחפש אותו ברחובות יבנה" הוא אומר.

"יש כל כך הרבה דברים שיכולים לעשות עם התעודה הזאת בשמי וזה מאוד מדאיג אותי. אני ממש מקווה שימצאו אותו, כדי שאוכל לדעת מה קרה שם. בנתיים ממה שהצלחתי לבדוק לא נעשה שום נזק, אני ממש מקווה שכך זה גם יימשך".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו