חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח 22 פצועים, בהם: 1 בינוני לבי"ח קפלן ו- 21 במצב קל, מהם: 16 לבי"ח קפלן ו- 5 לבריזלי.  

לסיכום: סה"כ 22 פצועים. לבי"ח קפלן פונו 17 פצועים (1 בינוני ו 16 קל) ולבי"ח ברזילי פונו 5 קל.

אופיר לוי, דובר בית החולים קפלן מדווח כי בדקות האחרונות הגיעו באמבולנס לחדר המיון בבית החולים קפלן 14 פצועים מהתאונה בכביש 4, ובתוכם 2 ילדים. 3 פצועים באורח בינוני נשלחו  מיידית לבדיקות הדמייה ו 11 פצועים באורח קל. צוות חדר המיון בקפלן הכולל רופאים, אחיות ועובדים סוציאליים התארגן בכוחות מתוגברים מייד עם קבלת המידע על התאונה. בביהח נתקבל מידע על פצועים נוספים שאמורים להגיע בהמשך.

צוות חדר מיון בביהח קפלן מטפל בילדים בעומר (5.5) ועוז (6.5) עובדיה, פצועים קל, תושבי אשדוד, שהיו בדרכם עם סבתא מיבנה הביתה לאשדוד. הסבתא נמצאת גם היא בחדר המיון וסובלת מכאבים ברגליים.

חובש רפואת חירום על אופנוע מד"א אלי בן שמחון שהגיע מהראשונים למקום סיפר: "לרוחב הכביש ראיתי האוטובוס כשהחלונות שלו מנופצים ובסמוך משאית עם פגיעה קשה בחלקה הקדמי ומשאית נוספת עם פגיעה בחלקה האחורי. עשרות מנוסעי האוטובוס שהיו במקום היו נסערים וסבלו מחבלות קלות, בעיקר מהזכוכיות שהתנפצו ומעוצמת התאונה. כוחות גדולים של מד"א שכללו אופנועים, אמבולנסים רבים וניידות לטיפול נמרץ העניקו טיפול רפואי ופינו את הפצועים לבתי החולים כשהם בהכרה וסובלים מחבלות וחתכים."

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו