משחקי הכדורשת במכביה נפתחו ביום חמישי שעבר ובנות נבחרת הכדורשת של העיר יבנה "נתנו פייט" לקבוצות חזקות שלקחו חלק במכבייה ואף העפילה לשלבי הטורניר הסופיים.  הנבחרת סיימה את הטורניר במקום מאוד מכובד בין הקבוצות הראשונות.

הקבוצה בהדרכתו של המאמן מאיר לוי הציגה יכולת משחק גבוהה וזכתה לשבחים רבים. בסיום דורגה יבנה במקום ה-15 מתוך 48 קבוצות.

ראוי לציין את תמיכתו הגדולה של ראש העיר, צבי גוב-ארי אשר נתן חסותו לנבחרת ואף נפגש לפני המכבייה עם הקבוצה הפועלת במסגרת המחלקה לספורט. גוב-ארי אמר כי העירייה תמשיך לתמוך בענפי הספורט השונים ולעודד את הספורט הנשי בעיר.

סיגל בר-ציון, קפטנית הנבחרת הודתה בשם השחקניות לראש העיר ולמנהל המחלקה לספורט שאול דוד על התמיכה הרבה: "המכבייה הייתה חוויה יוצאת דופן ומפגש מעצים של אלפי אימהות שלוקחות את הכדור לידיים. אנחנו שמחות על ההישג והזכות לקחת חלק במשחקים ולייצג את העיר שלנו. הנבחרת מורכבת מאימהות עם רוח ספורטיבית נהדרת ועם המון רצון להצליח וליהנות מספורט ומהחוויה האדירה הכרוכה בכך. תודה למאמן שלנו שהאמין בנו לאורך כל הדרך ונמשיך לעבוד קשה לקראת התחרויות והמשחקים הבאים".

ענף הכדורשת בעיר התפתח בשנים האחרונות הודות לעבודה מאומצת של המחלקה לספורט והשקעה של העירייה המעודדת אורח חיים בריא ופעיל לכל הגילאים. הפעילות מתקיימת בבתי ספר ובאולמות ברחבי העיר ולוקחות בו חלק מאות אימהות המגיעות ליהנות מחוויה ספורטיבית וחברתית מהדרגה הראשונה. סגל השחקניות: הקפטנית סיגל בר-ציון, יעל חדד, יעל לוי כוכב, ליאת חבושה, מטי גניש, מירי דוק, שחר ביידר, מירי חיימוביץ, חיה סיני, מירב בן-אדיבה, תהילה שבי, שרון מגד, חלי פרידמן ומאיה רפאל

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו