ההחלטה להרחיב את הפעילות במרפאה היא תוצר של עליה משמעותית בפעילות הסניף, הנובעת מהתפתחותן של העיר יבנה עצמה ומסביבתה, המביאים לעליה משמעותית בביקוש לשירותי מרפאת השיניים.

בין הטיפולים שהמרפאה מציעה מציעה ללקוחותיה: טיפולי שיניים לילדים, טיפולי גהות הפה, טיפולים משמרים, משקמים, טיפול ע"י רופאים מומחים בתחומי אורתודונטיה, כירורגית פה ולסת, שתלים ופריודונטיה.

"מדיווחי השטח ומהנתונים יכולנו לראות את הביקוש הגובר לשירותי המרפאה", מסביר ד"ר סלוצקי, רופא ראשי של רשת כללית סמייל ומומחה לרפואת שיניים ציבורית. "מכאן ועד הרחבת המרפאה  מתבצע תהליך סדור שלוקח זמן. כחלק מהסטנדרטים שהצבנו כרשת מרפאות שיניים אנו מקפידים מאוד בתמיכה מקצועית של הרופאים ודורשים מכל הצוותים הרפואיים – רופאי השיניים, הסייעות והשינניות - ללמוד ולהתעדכן מקצועית ואף מנהלים מערך פיקוח ובקרה קפדני על הלמידה והפרקטיקה. לכן, הרחבה כזו של מרפאה תתבצע רק לאחר שסיימנו לוודא שגייסנו את כח האדם המתאים והתקנו את הציוד ברמה הגבוהה ביותר כפי שמקובל בכל מרפאות הרשת. אני שמח שכעת, עם תום התהליך אנחנו יכולים לתת מענה מיטבי לאוכלוסייה המקומית."

 

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו