לפני זמן קצר התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה במעורבות רכב ואפוניים, ביציאה מיבנה לכיוון צפון בכביש 42. למקום הוקפצו כוחות רפואה גדולים, שנאלצו לקבוע את מותו של רוכב האופניים.

כביש 42, בין כפר הנגיד ליבנה, נחסם לתנועה משני הכיוונים, מומלץ לנהגים לבחור בדרכים חלופיות.

כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות התאונה.

דוברות איחוד הצלה: מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף יבנה מדווחים כי מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים. למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופניים בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהם סבל.

בהמשך לתאונה הקשה בכביש 42 בסמוך לצומת הכניסה לכפר הנגיד — איתי לנדסמן חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה באופנוע החירום של איחוד הצלה יחד עם מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף יבנה נתקלנו בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים. למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופניים בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהם סבל".

חובש בכיר במד"א חובב צובירי סיפר: "רוכב האופניים, גבר בשנות ה 30 שכב בשולי הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממשכות אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב הפוגע, גבר כבן 45 שהיה נסער נבדק בשטח ולא נזקק לפינוי לבית חולים."

 

 

צילום: דוברות איחוד הצלה

 


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו